Oferujemy pomoc w organizacji wycieczek fakultatywnych do najsłynniejszych miejsc w Krakowie i poza nim. Najsłynniejsze z nich to wycieczka do Muzeum w Auschwitz Birkenau, Kopalni Soli w Wieliczce, Fabryki Oskara Schindlera czy zwiedzanie Starego Miasta i Kazimierza. Do wyboru są również wycieczki organizowane na rowerach, segwayach oraz meleksami.

WYCIECZKI

Z PRZEWODNIKIEM

Oferujemy proste i szybkie transfery eleganckimi samochodami z lotniska pod same drzwi apartamentu. Oferta obejmuje transport zarówno z i na lotnisko w Balicach jak i Pyrzowicach.

TRANSFER

Z  I  NA LOTNISKO

KUCHARZ 

NA ZAMÓWIENIE

 Jeśli lubią mieć Państwo szeroki

wybór i pragną świeżego śniadania czekającego tuż po przebudzeniu to ta atrakcja będzie strzałem w dziesiątkę. Prywatny kucharz przygotuje dla Państwa (prawie) każde danie. Oferta dotyczy zarówno śniadania jak i kolacji!  

PRYWATNY KONCERT 

MUZYKI POWAŻNEJ

Jeśli są Państwo wielbicielami pięknej muzyki to zachęcamy do skorzystania z tej oferty! Profesjonalny kwartet smyczkowy lub zespół jazzowy umili każdy wieczór, czy jest to romantyczna kolacja we dwoje, czy przyjęcie dla przyjaciół.

 

MOBILNE

SPA

Każda wizyta w SPA przenosi w inny, zrelaksowany świat, gdyby tylko ten nastrój trwał dłużej…

Dla Państwa może! Współpracujemy

z profesjonalną firmą świadczącą mobilne usługi masażu i zabiegów kosmetycznych. Teraz bez wyjścia z apartamentu mogą Państwo się odprężyć i zapomnieć o stresie.

 

Cennik znajduje się w apartamencie