APARTAMENT 

NADWIŚLAŃSKA

3

Ten luksusowy penthouse to efekt złączenia dwóch mieszkań na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca nad samą Wisłą. Słoneczne i przestronne tarasy zapewniają panoramiczny widok na niemal wszystkie najważniejsze budowle starego Krakowa. Dosłownie parę kroków dzieli apartament od najmodniejszych restauracji i kawiarni.

Naszym gościom oferujemy 260 m2 wyjątkowej przestrzeni. 3 sypialnie, 3 łazienki i 3 tarasy na 3 strony świata, do tego przestronny salon połączony z profesjonalnie wyposażoną kuchnią. Długi ciąg roboczy wraz z wielofunkcyjną wyspą mieści grill, piekarnik, warnik do makaronu, płytę indukcyjną oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. Kuchni dotrzymuje kroku jadalnia; trzymetrowy stół z różnych gatunków drewna to prawdziwy unikat, jest owocem francuskiej inwencji i cenionego austriackiego rzemiosła. Przestrzeń jadalniana wspaniale nada się na kameralne śniadanie we dwoje jak i przyjęcie dla 20 osób.

Apartament został zaprojektowany w stylu fusion, współczesna ekstrawagancja miesza się tu z klasyką i minimalizmem. Wnętrze jest oszczędne w środkach, ale ciepłe i przytulne w wyrazie. Dodatkową atrakcję stanowi podniebna kładka, rozpięta między salonem, a jedną z sypialni.

260 
3 sypialnie
3 łazienki
3 tarasy
kuchnia z jadalnią

garderoba 

hall

pralnia